Rabkoland

Rabkoland - rodzinny park rozrywki w Rabce-Zdroju

Rabkoland to rodzinny park rozrywki, który znajduje się w Rabce-Zdroju, w województwie małopolskim. Park został założony w 1983 roku i od tego czasu jest jednym z najpopularniejszych miejsc wypoczynku dla rodzin z dziećmi w Polsce.

Atrakcje w Rabkolandzie

W Rabkolandzie znajdują się ponad 35 atrakcji, zlokalizowanych w 5 strefach tematycznych:

  • Machinarium - strefa dla dzieci w wieku 2-10 lat, w której znajdują się m.in. kolejka górska "Latający Autobus", karuzela "OwcoLot", czy plac zabaw "Trybikowo".
  • Dolina Trzmiela - strefa dla najmłodszych dzieci, w której znajdują się m.in. karuzela "ChlapuChlap", "Kwiatowe Safari", czy "Szuwary Misia Odwagi".
  • Góralsko Dżungla - strefa inspirowana folklorem góralskim, w której znajdują się m.in. karuzela "Wiolka góralska", czy "Karuzela z końmi".
  • Wioska Wikingów - strefa, w której można przenieść się w czasie do średniowiecza i przeżyć przygodę w świecie Wikingów.
  • Cyrk Luna - strefa z karuzelami i atrakcjami dla całych rodzin.

Mapa Rabkolandu

Aby ułatwić zwiedzanie Rabkolandu, park posiada mapę, która jest dostępna w kasach biletowych oraz w internecie. Na mapie zaznaczone są wszystkie atrakcje, a także punkty gastronomiczne i sklepy.

Opinie o Rabkolandzie

Rabkoland to bardzo popularny park rozrywki, który cieszy się dobrymi opiniami wśród odwiedzających. Rodzice chwalą park za jego różnorodność atrakcji, które są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. Dzieci z kolei uwielbiają karuzele i kolejki górskie, które zapewniają im mnóstwo wrażeń.

Noclegi w pobliżu Rabkolandu

W pobliżu Rabkolandu znajduje się wiele hoteli, pensjonatów i agroturystyk, które oferują noclegi dla turystów. Ceny noclegów wahają się w zależności od standardu i lokalizacji obiektu.

Parking w Rabkolandzie

Parking w Rabkolandzie jest bezpłatny. Parking znajduje się w pobliżu wejścia do parku.

Podsumowanie

Rabkoland to świetne miejsce na rodzinny wypoczynek. Park oferuje różnorodne atrakcje, które zadowolą zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe
Każdy pokój z własną łazienką
Parking dla wszystkich klientów
Pokój z balkonem
W każdym z pokoi mamy dostęp do TV
W każdym z pokoi mamy dostęp do WIFI
Pensjonat Gorce / Niedźwiedź
PENSJONAT AMONIT
Podobin 139
34-735 Niedźwiedź
REZERWCJA
tel. 884 656 550 / 884 656 545
e-mail: pensjonatamonit@gmail.com
REZERWACJA
* pole wymagane ZAREZERWUJ