Kasina SKI

Kasina Ski to idealne miejsce na zimową rozrywkę dla miłośników narciastwa i snowboardu

Kasina Ski to malownicze i urokliwe miejsce, które przyciąga miłośników zimowych sportów oraz tych, którzy pragną spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Ten niewielki ośrodek narciarski położony jest w Polskich Beskidach, co czyni go doskonałym miejscem zarówno dla początkujących narciarzy, jak i zaawansowanych entuzjastów białego szaleństwa. W artykule tym przedstawimy różne aspekty związane z Kasina Ski, takie jak pogoda, otwarcie sezonu, sylwester, dojazd, wypożyczalnia sprzętu oraz dostępne karnety.

Kasina Ski - Urok górskiej przyrody Beskidu Wyspowego

Kasina Ski to ośrodek narciarski otoczony przepiękną przyrodą Polskich Beskidów. Otoczenie to sprawia, że nie tylko miłośnicy narciarstwa, ale również ci, którzy cenią sobie kontakt z naturą, znajdą tu coś dla siebie. Ośnieżone szczyty, lasy i urokliwe wioski wokół Kasina Ski tworzą niezwykłą atmosferę, która przyciąga turystów przez cały sezon zimowy.

Pogoda w Kasina Ski

Pogoda odgrywa kluczową rolę w przypadku każdego ośrodka narciarskiego. Kasina Ski jest błogosławiona obfitymi opadami śniegu, co zapewnia doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardu. Jednak warto pamiętać, że warunki pogodowe mogą się zmieniać, więc przed wyjazdem zawsze warto sprawdzić prognozę oraz aktualną sytuację na stokach.

Otwarcie sezonu narciarskiego

Otwarcie sezonu narciarskiego w Kasina Ski to wydarzenie, na które czeka wiele osób z niecierpliwością. Data otwarcia zależy od warunków pogodowych, ale zazwyczaj ośrodek stara się być gotowy na początku grudnia. Jest to doskonała okazja, aby zacząć sezon narciarski na świeżym śniegu i cieszyć się wszystkimi udogodnieniami, jakie oferuje Kasina Ski.

Sylwester w Kasina Ski

Sylwester w górach to marzenie wielu osób. Kasina Ski oferuje wyjątkową okazję do spędzenia tego magicznego wieczoru w pięknych okolicach Polskich Beskidów. Wieczór sylwestrowy w ośrodku narciarskim to nie tylko szampańska zabawa na stokach, ale również liczne imprezy, koncerty i pokazy sztucznych ogni. To doskonały sposób na powitanie Nowego Roku w otoczeniu przyrody i wspaniałej atmosfery.

Dojazd do Kasina Ski

Kasina Ski jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Polski, jak i turystów zagranicznych. Ośrodek znajduje się około 60 kilometrów od Krakowa, co sprawia, że jest to dogodne miejsce na wyjazd na weekendowy wypad na narty. Dojazd samochodem jest wygodny, a także istnieje możliwość korzystania z komunikacji publicznej, takiej jak autobusy i pociągi.

Wypożyczalnia sprzętu - narty / snowboard

Dla tych, którzy nie posiadają własnego sprzętu narciarskiego, Kasina Ski oferuje wypożyczalnie, gdzie można znaleźć zarówno narty, jak i snowboardy. To doskonałe rozwiązanie dla początkujących, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup własnego sprzętu, a także dla tych, którzy chcą przetestować nowy model nart czy deski.

Karnety narciarskie i bilety czasowe

Ośrodek Kasina Ski oferuje różne rodzaje karnetów narciarskich, które umożliwiają dostęp do stoków na różne okresy czasu. Można zakupić karnety na jeden dzień, kilka dni, a także karnety sezonowe, które pozwalają na nielimitowany dostęp do tras przez cały sezon. To ekonomiczne rozwiązanie dla osób, które planują spędzić więcej czasu na stokach. Cena bieltu zaczyna się od 1 zł, a karnetu na sezon od 100 zł - sprawdź!

Kasina Ski - stok narciarski warty odwiedzenia!

Kasina Ski to idealne miejsce na zimową rozrywkę dla rodzin, grup przyjaciół i wszystkich miłośników sportów zimowych. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Czyste powietrze, malownicze krajobrazy i wspaniałe warunki narciarskie sprawiają, że Kasina Ski to miejsce, które warto odwiedzić podczas sezonu zimowego.

Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe
Każdy pokój z własną łazienką
Parking dla wszystkich klientów
Pokój z balkonem
W każdym z pokoi mamy dostęp do TV
W każdym z pokoi mamy dostęp do WIFI
Pensjonat Gorce / Niedźwiedź
PENSJONAT AMONIT
Podobin 139
34-735 Niedźwiedź
REZERWCJA
tel. 884 656 550 / 884 656 545
e-mail: pensjonatamonit@gmail.com
REZERWACJA
* pole wymagane ZAREZERWUJ